Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

پلت فرم سرمایه گذاری فوتبال وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول. این یک شرکت هلدینگ سرمایه گذاری مشترک از امارات متحده عربی، بریتانیا و چین است.


باشگاه فوتبال لیورپول در ژوئن 1892 تاسیس شد و شعبه ای در ژاپن دارد. باشگاه فوتبال لیورپول تعدادی از باشگاه‌های فوتبال را در سراسر جهان اداره و مدیریت می‌کند، صاحب باشگاهی است که توسط دولت محلی در نقاط مختلف جهان تأیید شده و تنظیم شده است، و یک شرکت سرمایه‌گذاری رویدادهای ورزشی اینترنتی قانونی تأسیس کرده است.

پلت فرم سرمایه گذاری فوتبال لیورپول اف سی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.