Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

Squawka، یک وب سایت معروف داده فوتبال، احتمال قهرمانی EPL در این فصل را از طریق تجزیه و تحلیل داده های بزرگ منتشر کرده است. در این میان منچسترسیتی و لیورپول در رده یک یا دو قرار دارند.

Squawka احتمال برنده شدن EPL را پیش بینی می کند.

پیش بینی داده ها احتمال قهرمانی EPL: منچسترسیتی تا 84.4% منچستر یونایتد 0.03%
پیش بینی داده ها احتمال قهرمانی EPL: منچسترسیتی تا 84.4% منچستر یونایتد 0.03%

1، من سیتی: 84.41٪

لیورپول: 11.29٪

3، آرسنال: 3.22٪

4، اسپرز: 0.53٪

چلسی: 0.49٪

6، Man U: 0.03٪

در حال حاضر پس از هفت دوره بازی لیگ برتر، منچسترسیتی با 17 امتیاز در رده دوم، لیورپول با 9 امتیاز در رده هشتم، آرسنال با 18 امتیاز در رده اول، تاتنهام، چلسی و منچستریونایتد در رده های سوم، هفتم و منچستریونایتد قرار دارند. به ترتیب مقام پنجم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.