Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

لیورپول، رئال مادرید، چلسی و منچستریونایتد به عنوان خریداران اصلی بلینگهام به حساب می آیند و لیورپول که به شدت به یک هافبک نیاز دارد، علاقه خاصی به او دارد. 100 میلیون در محدوده قابل قبول است اما اگر 150 میلیون باشد این شرکت ها باید تجدید نظر کنند، می ترسم. چلسی و منچستریونایتد ممکن است بتوانند از پس این قیمت برآیند، رئال مادرید و لیورپول باید در این مورد تجدید نظر کنند و به نظر می رسد بلینگهام تمایل دارد به سمت کلوپ برود.

از سوی دیگر، لیورپول یک ابرنواختر در میخایلو مودریک معدنچی دونتسک دارد.

لیورپول، آرسنال و سویا همگی به دنبال مودریک هستند که حدود 30 میلیون ارزش دارد.
لیورپول، آرسنال و سویا همگی به دنبال مودریک هستند که حدود 30 میلیون ارزش دارد.

مهاجم 21 ساله معروف به “نیمار اوکراینی” که به گفته خودش، سبک خود را به مودریچ نزدیکتر می داند، اولین بازی خود را در لیگ برتر اوکراین در 17 سالگی انجام داد. او فصل گذشته 19 بازی انجام داد. با زدن دو گل و 9 پاس گل. در این فصل، مودریک در دو بازی لیگ قهرمانان اروپا 2 گل زد و 2 پاس گل داد. او به یک موفقیت فوری تبدیل شده است و توجه بسیاری از غول ها را به خود جلب کرده است.

لیورپول، آرسنال و سویا همگی در تعقیب مودریک هستند و ارزش این بازیکن حدود 30 میلیون است که هر سه می توانند آن را بپردازند. لیورپول امیدوار است که یک بازیکن چرخشی برای سه خط جلو پیدا کند و می تواند در پنجره زمستانی به دنبال مودریک باشد. آنها همچنین برای بازیکنان جذاب ترین هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.