Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

لیورپول در تابستان امسال پیشنهادی 100 میلیون یورویی برای فدریکو والورده ستاره رئال مادرید ارائه کرده بود و تابستان آینده دوباره برای آوردن ستاره اروگوئه ای تلاش خواهد کرد. اگرچه لیورپول موفق نشد والورده را به آنفیلد بیاورد، اما قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، هافبک جدیدی را به خدمت گرفت، با این حال، برای تیم یورگن کلوپ به تقویت بیشتری در خط میانی نیاز دارد.

لیورپول در تابستان امسال پیشنهادی 100 میلیون یورویی برای فدریکو والورده ستاره رئال مادرید ارائه کرده بود

قرار است قرارداد میلنر در پایان فصل منقضی شود، چمبرلین و نبی کیتا هم همینطور. بعید است که هر سه بازیکن فصل آینده در لیورپول بمانند و مشخص نیست کدام یک از این سه بازیکن در آنفیلد باقی خواهند ماند. با این حساب، کلوپ مطمئناً در تابستان 2023 باید تغییرات اساسی در خط میانی تیمش ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.