Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

اگر شما یک اردک در حوض هستید، سطح آب به دلیل باران سیل آسا بالا می رود و شروع به شناور شدن در دنیای آب می کنید. اما در این مرحله فکر می کنید این شما هستید که شناور شدید، نه برکه.
به قول معروف، تلاش برای پول درآوردن نیاز است و تلاش پول نمی آورد. اگر می خواهید با قدرت بدنی پول در بیاورید، هر چقدر هم که سخت کار کنید، درآمد زیادی نخواهید داشت؛ و اگر از مغز هوشمند خود استفاده کنید، تضمینی نیست که به یکباره پول زیادی به دست آورید. بافت به وضوح دومی است. او پول زیادی به دست آورد و تجربیات خود را در راه کسب درآمد سخاوتمندانه به اشتراک گذاشت.

تیم سرمایه گذاری لیورپول - بیایید تفکر سرمایه گذاری وارن بافت را بیاموزیم
تیم سرمایه گذاری لیورپول – بیایید تفکر سرمایه گذاری وارن بافت را بیاموزیم

این جمله را به عنوان مثال در نظر بگیرید، کاری که ما باید انجام دهیم این است که کنترل وضعیت کلی را در دست بگیریم، نه اینکه فقط به خودتان نگاه کنید، چیدمان کوچک است. اگر اردکی در حوض باشی، باران شدیدی می بارد، سطح آب بالا می رود، شناور می شوی، بالا می رود، از خوشحالی سر می زند، فقط خودت را می بینی که در حال بالا آمدن و بالا رفتن است، اما همیشه فکر می کنی که تنها تو هستی که بالا می آید. عدم دیدن کل حوض بالا رفت؟ با چنین الگو و طرز فکری چگونه می توان پول زیادی به دست آورد؟

همه، از خود بپرسید، با خودتان چک کنید، آیا این یک شخص است؟ اگر چنین است، وقت آن است که یک راه حل سریع ایجاد کنید و اجازه ندهید که ثروت شما را از دست بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.