Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

سرمایه گذاری چیست؟
به عبارت ساده، سرمایه گذاری فرآیند تخصیص سرمایه یا منابعی است که در یک موقعیت ایده آل می تواند برای شما درآمد ایجاد کند یا در طول زمان ارزش آن را افزایش دهد.

در درازمدت، شانس خوبی وجود دارد که بازده سرمایه‌گذاری (ROI) حاصل از سرمایه‌گذاری بیشتر از بازدهی باشد که اگر پول خود را در یک حساب پس‌انداز نگهداری می‌کنید، به دست آورید. با این حال، هیچ تضمین مطلقی وجود ندارد، زیرا سرمایه‌گذاری همیشه مستلزم ریسک است و ارزش هر محصول سرمایه‌گذاری می‌تواند بالا یا پایین شود، و این احتمال وجود دارد که در نهایت کمتر از اصل سرمایه‌تان به دست آورید.

بهترین راه برای کسب درآمد از سرمایه گذاری آنلاین
مقدمه ای کوتاه بر چهار مرحله مدیریت مالی

مطمئن نیستید روی چه چیزی سرمایه گذاری کنید؟ برخی از محبوب‌ترین محصولات سرمایه‌گذاری در بازار طلا، اوراق قرضه و سهام هستند، اما سرمایه‌گذاری‌های جایگزینی مانند سکه، کمیک و ارزهای دیجیتال نیز وجود دارد. در واقع تقریباً از هر چیزی می توان به عنوان سرمایه گذاری استفاده کرد.

چگونه از طریق سرمایه گذاری درآمد کسب کنیم؟
در زیر دو راه اصلی برای کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری آورده شده است.
رشد: سرمایه‌گذاری رشد، که به عنوان افزایش ارزش سرمایه نیز شناخته می‌شود، زمانی است که شما مقدار ثابتی از پول را سرمایه‌گذاری می‌کنید و قصد دارید در نهایت ارزش بیشتری نسبت به اصل سرمایه به دست آورید. به عنوان مثال، شما یک سهام (یا یک واحد از یک صندوق) را با قیمت مشخصی خریداری می کنید و سپس آن را به قیمت بالاتری می فروشید.
بر اساس درآمد: هنگامی که یک شرکت یا صندوق سود می کند، ممکن است تصمیم بگیرد که آن را از طریق سود سهام بین سرمایه گذاران توزیع کند و به طور مشابه، اوراق قرضه سود ایجاد می کند.

بهترین راه برای کسب درآمد از سرمایه گذاری آنلاین

اگر می‌پرسید چه نوع سرمایه‌گذاری برای شما مناسب است؟ ابتدا باید موقعیت و اهداف فعلی خود را در نظر بگیرید. اگر در آستانه بازنشستگی هستید یا قبلا بازنشسته شده اید، سرمایه گذاری های مبتنی بر درآمد را برای کسب درآمد کوتاه مدت در نظر بگیرید. با عضویت در سهام یا وجوه یا اوراق قرضه که سود سهام پرداخت می‌کنند، می‌توانید علاوه بر حقوق بازنشستگی یا درآمد فعلی، درآمد ثابت بیشتری کسب کنید.

برعکس، اگر تازه وارد جامعه شده اید و تنها چند سال درآمد دارید، سرمایه گذاری رشد برای شما مناسب تر است زیرا مدت زمان بیشتری برای افزایش ثروت خود دارید. با سرمایه گذاری روی محصولات رشد در این سن، همان سرمایه پتانسیل بیشتری برای قدردانی نسبت به زمانی که قرار بود در محصولات درآمدی سرمایه گذاری کنید، دارد.

با این حال، یک سوال مهم دیگر وجود دارد که باید در مورد آن فکر کنید – آیا در معرض خطر از دست دادن پول هستید؟ پاسخ، البته، بله است. بالا و پایین رفتن بازارها طبیعی است. در برخی موارد، نوسانات بازار ممکن است باعث ضرر شما شود. اما حتی موفق ترین سرمایه گذاران نیز با ضرر مواجه هستند، بنابراین این دلیلی برای امتناع از سرمایه گذاری نیست.

پس چرا سرمایه گذاری با ریسک از دست دادن پول؟ در نظر بگیرید که ما هر روز با تورم زندگی می کنیم و سرمایه شما بدون اینکه شما بدانید از قبل ضرر می کند. تورم باعث می شود قیمت ها هر روز افزایش یابد. 100 دلار هنگ کنگ امروز می تواند در 5 سال آینده کمتر از امروز خرید کند. این اشتباه را نکنید که فکر کنید فقط افرادی که پول خود را زیر تخت نگه می دارند این ضرر را متحمل می شوند. در واقع، نرخ سود سپرده ها به طور کلی بسیار پایین است. اگر پول خود را در بانک نگه می دارید تا «بهره کسب کنید»، نرخ بهره ای که به دست می آورید اغلب با تورم همخوانی ندارد.

به همین دلیل باید برای کاهش تاثیر تورم بر پس انداز خود سرمایه گذاری کنید و از سرمایه خود محافظت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.