Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

باشگاه فوتبال لیورپول (باشگاه فوتبال لیورپول) که با نام لیورپول شناخته می شود، این تیم در شهر بندری لیورپول، مرسی ساید، شمال غربی انگلستان واقع شده است که در سال 1892 تأسیس شد و یکی از تیم های لیگ برتر انگلیس است. لیورپول یکی از موفق ترین باشگاه های تاریخ فوتبال انگلیس و یکی از موفق ترین باشگاه های فوتبال اروپا و جهان است. لیورپول 18 عنوان قهرمانی لیگ برتر، 7 جام حذفی، 8 جام لیگ انگلیس، 5 عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و 3 عنوان جام یوفا را به دست آورده است و همچنین یکی از اعضای موسس گروه منحله G14 بود.

عناوین کسب شده توسط لیورپول چیست؟
عناوین کسب شده توسط لیورپول چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.