Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

گفته می شود که لیورپول برای جذب فدریکو والورده در سال 2023 “دوباره تلاش خواهد کرد”.

یورگن کلوپ بیشتر تابستان را رد کرد و ادعاهایی مبنی بر اینکه لیورپول به یک هافبک جدید نیاز دارد را رد کرد، اما به دلیل مصدومیت و فرم ضعیف سرمربی فعلی، قرمزها در نهایت قراردادی قرضی برای آرتور ملو از یوونتوس گرفتند.

از آن زمان گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه به فکر فسخ قرارداد این بازیکن برزیلی با کلوپ است که از نگرش آرتور ناراضی است و می‌ترسد که او “در سیستم جا نیفتد”.

لیورپول برای جذب فدریکو والورده در سال 2023 "دوباره" تلاش خواهد کرد
لیورپول برای جذب فدریکو والورده در سال 2023 “دوباره” تلاش خواهد کرد

لیورپول این گزارش ها را تکذیب کرده است، اما شایعات در مورد تصاحب خط هافبک با وجود اینکه گزینه دائمی شدن قرارداد او در تابستان وجود دارد، همچنان شایع است.

گمان می رود جود بلینگهام یکی از اهداف اصلی آنها باشد، اما آنها با رقابت برخی از باشگاه های برتر اروپا روبرو خواهند شد و متیو نونس، ستاره ولوز نیز در نظر آنهاست.

فدریکو والورده نیز همینطور است، که به گفته فیچایس (از طریق Sports Witness)، هفته گذشته خبری را تایید کرد که ادعا می کرد لیورپول حاضر است در دو روز آخر تابستان برای این بازیکن 24 ساله 100 میلیون یورو بپردازد.

این گزارش همچنین ادعا می کند که غول های لالیگا “از قبل” از علاقه لیورپول آگاه هستند و آماده “دوباره” برای جذب او در تابستان آینده و زمانی که تیم یورگن کلوپ انجام می دهد، هستند.

فرود والورده می تواند کار دشواری برای لیورپول باشد، زیرا این ملی پوش اروگوئه ای بخش مهمی از تیم قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا در مادرید بود و برای موفقیت در این فصل آماده است.

والورده تاکنون چهار گل در این فصل به ثمر رسانده است، از جمله یک تلاش انفرادی درخشان مقابل مایورکا، و پس از یک گل درخشان دیگر در پیروزی 2-0 مقابل لایپزیگ در لیگ قهرمانان اروپا، کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم به شوخی گفت که هافبک باید بازنشسته شود اگر نتواند او را به بازی برساند. در این فصل حداقل ده گل به ثمر رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.