Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

تاکومی مینانو که بی‌رحمانه توسط کلوپ در لیگ برتر رها شد، انفجار بزرگی را رقم زد، او 1 گل از روی نیمکت به ثمر رساند، 1 پاس گل ارسال کرد، در یک بازی دو گل به ثمر رساند و به مراکش کمک کرد تا 3-0 پیروز شود. به ارتش سرخ اجازه داد تا 3-0 برنده شود. هواداران از آن پشیمان هستند.

تاکومی نانو کهنه سرباز لیورپول منفجر شد

مینامینو تاکاشی نیروی اصلی مطلق تیم ژاپن است و مهارت های او بسیار خوب است. اما پس از آمدن به لیورپول، به دلیل تعداد زیاد سوپراستارهای آرایه، مینامینو تاکومی همیشه نقش یک تعویض را ایفا کرده است. اگرچه کلوپ تصمیم می گیرد به نانی فرصت بازی در جام بدهد و نانی نیز بسیار روحیه دارد و اعتماد عمو اسلاگ را با گل برمی گرداند. اما با بازگشت به لیگ برتر یا لیگ قهرمانان، تاکومی مینامینو هنوز نمی تواند مورد علاقه لیورپول باشد. در تابستان لیورپول او را به مبلغ 15 میلیون یورو به موناکو فروخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.