Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

کلوپ سرمربی لیورپول پیش از این به رسانه ها فاش کرده بود که به دلیل مصدومیت های زیاد در خط هافبک، باید بازیکنانی را در پنجره نقل و انتقالات معرفی کرد تا نیاز مبرم برطرف شود. در نهایت قرمزها آرتور را برای یک فصل به یوونتوس قرضی دادند. آرتور بازیکن 26 ساله برزیلی دو سال پیش از بارسلونا به یوونتوس رفت و در 63 بازی تنها 1 گل و 1 پاس گل به ثبت رساند.

آرتور در فصل جدید سری آ حتی در ترکیب بازی نکرد و در نهایت به طور غیرمنتظره ای به عضویت لیورپول درآمد. گزارش شده است که آرتور پس از پیوستن به لیورپول پیراهن شماره 29 را بر تن خواهد کرد. اگر قرمزها از عملکرد او راضی باشند، پس از پایان قرارداد، حق خرید رسمی با 37.5 میلیون یورو را دارند.

عملکرد ضعیف آرتور مورد انتقاد هواداران نیز قرار گرفته است، اما از منظر عوامل خارج از زمین، با داشتن چنین دوست دختر جذابی، عجیب نیست که این ملی پوش برزیلی در اوج سنی خود به فردی حاشیه ای برای یوونتوس تبدیل شود.

دوست دختر آرتور، کارولین، یک زن با استعداد 30 ساله با علاقه به عکاسی و یک دندانپزشک مجاز است. شبکه های اجتماعی شخصی او پر است از انواع و اقسام عکس های زیبا.

در حال حاضر، کارولین بر توسعه حرفه مدلینگ شخصی خود نیز تمرکز کرده است.تعداد طرفداران شبکه های اجتماعی شخصی به 300000 نفر رسیده است. در مقایسه با پیوستن آرتور، رسانه های محلی بریتانیا تمایل بیشتری به انتخاب کارولین دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.