Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

به گزارش “میرر”، بسیاری از غول های لیگ برتری به دقت وضعیت قرارداد کایسدو، هافبک برایتون را زیر نظر دارند و در تلاش هستند تا او را به تیم خود بازگردانند.

زمانی که پنجره نقل و انتقالات تابستانی باز شد، کایسدو مورد توجه غول های بسیاری قرار گرفت.آرسنال، منچستریونایتد و لیورپول که در خط هافبک نیاز به خرید داشتند، همگی از او حمایت کردند.ویژه گفت که این تیم ها باید مبلغی نزدیک به 100 را بپردازند. میلیون پوند قبل از اینکه فرصتی برای گرفتن Caicedo داشته باشند. حتما می دانید که زمانی که این بازیکن در فوریه 2021 به برایتون پیوست، تنها 5 میلیون یورو برای باشگاه هزینه داشت و پس از پیوستن به این تیم، به مدت نیم سال برای تمرین قرض داده شد.

در نهایت کایسیدو با موفقیت در این تیم ماندگار شد اما پورتر به چلسی پیوست و سرمربی جدید استمفوردبریج شد، بنابراین باشگاه غول پیکر دیگری نیز به هافبک اکوادوری علاقه مند است.

گزارش ها حاکی از آن است که برایتون آماده مذاکره با کایسدو در مورد تمدید قرارداد است.قرارداد موجود این بازیکن 20 ساله تا سال 2025 به پایان نمی رسد، اما باشگاه بی صبرانه منتظر افزایش دستمزد او برای تمدید قرارداد است. ارزش بازار آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.