Liverpool Football Fortune Group وابسته به باشگاه فوتبال لیورپول است و در سال 2015 تاسیس شد. Liverool Football Fortune Group در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ورزشی در جهان است.
استفاده از صندوق پول لیورپول به مدت 365 روز رایگان است و عمدتاً بر روی رویدادهای مهم بین المللی فوتبال تمرکز می کند تا از انصاف، عدالت و باز بودن اطمینان حاصل کند.
گروه مدیریت ثروت فوتبال لیورپول با صرافی های معروف در انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه همکاری می کند. پس از سال ها اکتشاف و توسعه توسط صدها دانشمند، متخصص و تکنسین، بازار سنتی کنترل از راه دور، یعنی ترکیب احتمال و آمار را متحول کرده است. .اجازه دهید پروژه سرمایه گذاری فوتبال لیورپول از چارچوب بازی های سنتی فراتر برود و جرأت کنید یک مدل عملیاتی و سرمایه گذاری پایدارتر از سهام و ارزهای دیجیتال پیاده سازی کنید.
برای آشنایی با Liveprool Group کلیک کنید

Liverpool Group

تیم مالی لیورپول به طور انحصاری برای شما سازماندهی می کند

ببین تو چه مرحله ای هستی

مرحله اول: افراد مهتابی هیچ آگاهی مالی ندارند، می خواهند هر چیزی را که می بینند بخرند، نمی دانند پول هر ماه کجا می رود، به شانس خود متکی نیستند، چند بلیط بخت آزمایی می خرند و رویای ثروتمند شدن یک شبه را در سر می پرورانند.

مرحله دوم: طبقه کارگری که می داند چگونه پول را مدیریت کند، هر ماه پس انداز دارد، عادت به حسابداری دارد، می داند پول در کجا خرج می شود و می تواند ثبات مالی و خوشبختی بخرد.

مقدمه ای کوتاه بر چهار مرحله مدیریت مالی

مرحله سوم: نه تنها پول خرج نکنید، بلکه سرمایه گذاری معقول نیز انجام دهید، سفته بازی در صندوق های سهام، خرید بیمه، طلا و ارز، با در نظر گرفتن ریسک و بازده.

مرحله چهارم: بزرگ‌های مالی بدون نیاز مالی تبدیل به VC می‌شوند، در مجموعه‌ها شرکت می‌کنند، در املاک سرمایه‌گذاری می‌کنند، دارایی‌ها را در سطح جهانی تخصیص می‌دهند و درد کسب درآمد یک یا دو میلیاردی در ماه را تحمل می‌کنند… فقر تصور من را محدود می‌کند.

بنابراین اجازه دهید از مرحله اول شروع کنم، کارهایی که افراد در این مرحله باید انجام دهند بسیار ساده است و همچنین افراد را آزمایش می کند و نیاز به پشتکار دارد.

ابتدا پول بیشتری به دست آورید و بیشتر بیاموزید. یعنی روی خودتان سرمایه گذاری کنید، مهارت های شخصی خود را افزایش دهید و در عین حال دانش مالی را بیاموزید و بر روش های مدیریت مالی مسلط شوید.

دوم، منبع باز و کاهش هزینه ها. این است که از توانایی کسب و کار ماهر خود برای انجام مدیریت مالی و دریافت حقوق دوم بدون تأثیر بر کار عادی آنها استفاده کنند. یاد بگیرید که حساب ها را نگه دارید، پول را به طور واضح خرج کنید و بدانید کجا پول پس انداز کنید.

برنامه مدیریت مالی لیورپول برای افرادی که در مرحله دوم هستند نیز مناسب است.مدیریت مالی در مورد یک مفهوم است.برای پرورش عادتی که توسعه آن برای دیگران دشوار است بستگی به این دارد که آیا شما بیشتر از دیگران کار کنید.این از دیگران بهتر خواهد بود. ، بسته به نحوه انتخاب شما، اگر پول بیشتری دارید و پول کمتری دارید، باید به خوبی از پول خود مراقبت کنید.

مانند دوستان در مرحله اول و دوم، پس انداز اجباری: مدیریت مالی با مقادیر کم اغلب با هدف به دست آوردن مزایای اضافی است، نه کنترل ریسک در هنگام استفاده از مدیریت مالی با مقادیر زیاد. روش اول پس انداز اجباری است.

راه های زیادی برای مدیریت پول وجود دارد و محصولات زیادی در بازار وجود دارد که مناسب شماست. اول از همه، این بستگی به وضعیت مالی، تحمل ریسک و بازده مورد انتظار شما دارد.

دوم، مقدار کمی از وجوه مصرفی روزانه را در حساب جاری بانکی برای استفاده روزانه ذخیره کنید تا از هزینه های غیرمنتظره جلوگیری کنید. سپس از برخی از آنها برای ساختن برخی محصولات مالی پایدار مانند P2P، اوراق قرضه، محصولات مشابه با درآمد ثابت و غیره استفاده کنید.

دوستان در مرحله سوم، شروع به خرید محصولات سرمایه گذاری کردند. توصیه می شود پس از به دست آوردن پول نقد اضطراری کافی ابتدا مقداری فاینانس و وجوه بانکی خریداری کنید، در عین حال مقداری طلا بخرید، اگر می توانید محصولات پرریسک را بپذیرید و انتظار بازدهی بالایی دارید، می توانید محصولاتی مانند سهام را امتحان کنید، اما بهتر است راهنمایی حرفه ای داشته باشید.

بچه های بزرگ در مرحله چهارم حرفی برای گفتن ندارم فقر تخیلم را محدود می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.